
Вишитий комплект "Гортензія" із 100% льону на великий стіл
- В наличии
2 525 ₴
+380 (68) 407-71-82
Менеджер
- +380 (97) 137-60-41Менеджер
- +380 (97) 592-08-29Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект столовий вишитий на розкладний стіл із 100% льону . Скатертина (2,8м.*1,40м.) із 100% білого льону з вишивкою гілочок гортензії по кутках та 8 серветок (0,35*0,35м.) із кольорового льону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Галерея льону |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Лен |
| Цвет | Серый |
| Форма скатерти | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Состав материала | |
| Лен | 100 % |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 220 см |
| Ширина скатерти | 140 см |
| Размеры салфетки | |
| Длина салфетки | 35 см |
| Ширина салфетки | 35 см |
- Цена: 2 525 ₴

